Rezultate admitere master iulie 2016

Candidaţii declaraţi admişi conform fisierului alaturat trebuie ca în perioada 28.07-29.07.2016, 01.08-03.08.2016, între orele 9-14:

• să semneze o declaraţie pe propria răspundere
  • să achite taxa de înmatriculare de 50 RON
  • să achite 500 lei taxă de şcolarizare (cei admişi la taxă)
  • să completeze dosarul cu actele în original (diploma de bacalaureat, foaie matricolă liceu, adeverinţa/diploma de licenţă şi foaia matricolă/suplimentul la diplomă).

În caz contrar se pierde calitatea de student, iar locul rămas liber va fi ocupat, în ordinea descrescătoare a mediilor la admitere, de către un alt candidat sau va fi scos din nou la concurs în perioada 5-7 septembrie 2016.

În atenţia candidaţilor declarati admisi la MASTER, specializările

• Ø Biofizică şi fizică medicală (în limba engleză)
  • Ø Fizică pentru tehnologii avansate (în limba engleză)
  • Ø Fizica aplicată în tehnologiile informaţiei şi comunicaţii
  • Ø Ştiinţe

Specializările vor funcţiona în anul universitar 2016/2017 în măsura în care, în urma sesiunii de admitere din septembrie 2016, se vor ocupa locurile necesare pentru formaţia de studiu.

Download: Click for download attached file: Rezultate admitere master iulie 2016